Detaylar

Kitabınızın Hazırlanışı

Kitabınızın Hazırlanışı

-Sipariş formunda size sorduğumuz soruları bünyemizde bulunan hazır şablonlar içerisine hiç bir kopukluk olmadan tamamen siz yazmışsınız gibi size özel bir kitap oluşturmaktayız. (Sipariş formundan hariç daha fazla anı veya fotoğraflar ekleyebilirsiniz.)
– Siparişinizin ardından müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçip teyit aldıktan sonra en fazla üç iş günü içerisinde kargoya verilmek üzere konusunda uzman arkadaşlarımız tarafından hazırlığına başlanmaktadır.
Devamı…

Sipariş Onayı

Sipariş Onayı

Göndermiş olduğunuz siparişleriniz sistemize ulaştığı anda müşteri temsilcimizle sizlere ulaşıyoruz.Verilen bilgiler telefonda teyit edildikten sonra ürününüzü hazırlama aşamasına geçiyoruz.Telefonla ulaşamadığımız müşterilerimize e-mail yoluyla onay için mail gönderiyoruz.Sipariş formunda belirtmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğu, size daha rahat ulaşabilmemiz açısından bizlere kolaylık sağlayacaktır.

Kitap İçeriği

Kitap İçeriği

Kitap içeriğini hazırlamak için elimizde hazır şablonlar bulunuyor.Sipariş ver kısmında size sormuş olduğumuz sorulara verdiğiniz cevaplara göre bu şablonlarda düzenlemeler yapıyoruz.Dilerseniz bu sorular dışında eklemek istedikleriniz varsa o bilgileride kitabınıza ekleyebiliriz.Yada dilerseniz kitabınızı tamamen kendiniz yazabilirsiniz.Örnek şablonumuzu görmek için lütfen tıklayınız.

Kitap Kapak Tasarımı

Kitap Kapak Tasarımı

Kitabınızın kapak tasarımını gerçekleştirebilmemiz için tarafınızdan fotoğraflara ihtiyaç duyuyoruz. Fotoğrafları bulunmayan müşterilerimize ise farklı kapak tasarımları gerçekleştiriyoruz.Kitabınızın ismini siz belirliyorsunuz.Yazar siz oluyorsunuz. Belirlemiş olduğunuz kitap ismi ve yazar ismi kitabın ön kapağında ve sırt kısmında bulunuyor.Kitabın arka kapağında ise belirlemiş olduğunuz arka kapak metni bulunuyor. Tüm bunların dışında farklı fikirleriniz varsa, tasarımı gerçekleştiren arkadaşımızla iletişime geçebilirsiniz.

Siparişinizin Teslimatı

Siparişinizin Teslimatı

En geç 3 iş günü içinde hazır hale gelen ürününüzün teslimatı, normal şartlarda MNG Kargo veya Ptt Kargo İle yapılmaktadır. MNG Kargo ile siparişinizi 1-2 günde teslim alabilirsiniz. Ptt Kargo ile ürününüzü bulunduğunuz şehire göre 2-5 iş gününde teslim alabilirsiniz.Teslimat için fazla vakti bulunmayan müşterilerimiz, Uçak kargo(VİP Kargo) ile göndermekteyiz. hakkında detaylı bilgi için iletişim kısmından bizimle irtibata geçebilirler.
Devamı…

Ödeme Hakkında

Ödeme Hakkında

Kitabınızın ödemesini Kitabınızı kargodan teslim alırken yapıyorsunuz. .Bu ödeme şekliyle internet üzerinden alışveriş yapma riski çok düşük hale geliyor.Tüm giderler dahil (kargo dahil) ürün fiyatımız 70 TLdir.Diğer ödeme şekilleri için iletişim kısmından bizlerle irtibata geçebilirsiniz.
Devamı…

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Sipariş kısmında bulunan bize göndermiş olduğunuz bilgileriniz, ürününüz kargoya verildikten sonraki 10 gün içerisinde sistemiz tarafından silinmektedir.Üründen memnun kalmadan dolayı bir adet daha istenilmesi ve oluşabilecek problemler nedeniyle bilgileriniz 10 gün kayıt altında kalacaktır.Bilgileriniz şirket yetkilileri dışında 3. kişiler tarafından görülmemektedir.

Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi Kartı İle Ödeme

Artık Paypal İle ister Kredi Kartınız ile veya Paypal hesabınızla ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra lütfen iletişim bölümünden iletişim formundan ödeme yaptığınıza dair yazıp göndermeniz yeterlidir. (Yalnız ödeme yapan kişinin adını belirtiniz).Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bize Ulaşın

Merak ettiğiniz tüm sorular için,
0543 282 03 68 nolu numaradan, sevgiliyekitap@outlook.com msn adresimizden veya info@sevgiliyekitap.net mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz..

sevgiliye kitap

sevgiliye hediye

sevgiliye hediyeler

sevgiliye hediye kitap