Sorular


Kitap içeriğinin örneğini görebilir miyim?

Örnek kitap içeriğimizi görebilmek için lütfen buraya tıklayınız.


Kitap kapak tasarımımı görebiliyor muyuz?

Kitap kapak tasarımınız hazır olduktan sonra mutlaka onayınıza gönderiyoruz. Eğer beğenmesseniz yine değişiklikler yapılmaktadır.


Siparişim kaç günde hazır olur?

Siparişiniz normal şartlarda 2-3 iş günü içerisinde hazır olmaktadır.Göndermiş olduğunuz günlerde yoğunluk bulunması durumunda 3-4 iş gününü de bulabilir.Bu gibi durumlarda müşteri temsilcimiz tarafından bilgilendirileceksiniz


Kitap üzerinde yada içerisinde şirket logonuz yada buna benzer birşey bulunuyor mu?

Kitap tamamen kişiye özel olarak hazırlandığı ve çok önemli bir hediye alternatifi olduğu için, hiçbir şekilde kitap içerisinde yada kapak tasarımında firma logomuz ve bilgilerimiz bulunmamaktadır.


70 TL olan kitap ücretine artı olarak kargo bedeli ödüyor muyuz?

Kitap ücretimiz olan 70 TL dışında hiç bir şekilde ekstra ücret ödememektesiniz.70 TL olan ücretimize kargo bedeli dahildir.


Kapak tasarımını ben kendim yapabilir miyim?

Dilerseniz kapak tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz.Müşteri temsilcimize bu durumu belirterek destek alabilirsiniz.Yapmanız gereken çalışmanın boyutlarını müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz


Bizim ilişkimiz diğer ilişkilere göre biraz farklı.Kitap içeriği bizim ilişkimize uyar mı?

Uzun süredir içinde bulunduğumuzu hediye sektörünün bize vermiş olduğu tecrübeyle söylemek isteriz ki, her türlü ilişki için yapıyoruz.Fakat yinede çok farklı olan ilişki durumları ve özel anlar için uygun çalışma yapılabilir.Bu konuda müşteri temsilcimizle görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.


Kitap kaç sayfadan oluşuyor?

Kitabınız göndermiş olduğunuz bilgilerinizin az yada çokluğuna göre 100-150 sayfadan oluşmaktadır.


WhatSapp Gibi proğramdan ekleyeceklerimi gönderebilir miyim?

Ekleyeceklerinizi mail dışında facebook, whatsapp, viber, tango gibi proğramlar ile 0543 282 03 68 numaralı telefonumuza gönderebilirsiniz.


Siparişim Kaç Günde Elime Ulaşır?

Siparişiniz kargoya verildiği andan itibaren bulunduğunuz şehre göre Mng kargo ile 1-2 iş günü içinde elinize ulaşacaktır.Tarafınıza gönderilen kargo takip numarasıyla ürününüzün nerede olduğunu anlık olarak takip edebilirsiniz.


Pazar günleri teslimat yapılıyor mu?

Kargo şirketlerinin pazar günleri çalışmaması nedeniyle, pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.Fakat siparişlerinizi pazar günleride verebilirsiniz.


Diğer kargo şirketlerini tercih edebilir miyim?

Teslim günü konusunda vakti az olan müşterilerimiz için diğer kargo şirketleriyle gönderim yapmaktayız.Müşteri temsilcimiz sizi aradıktan sonra bu konuyu belirtmeniz gerekmektedir.

Bize Ulaşın

Merak ettiğiniz tüm sorular için,
0543 282 03 68 nolu numaradan, sevgiliyekitap@outlook.com msn adresimizden veya info@sevgiliyekitap.net mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz..

sevgiliye kitap

sevgiliye hediye

sevgiliye hediyeler

sevgiliye hediye kitap